(KOMENTAR) "Darovi iz prestolnice" za Maribor

Po otoplitvi odnosov med Golobom in Arsenovičem je Maribor vsekakor deležen večje pozornosti države. 
Po otoplitvi odnosov med Golobom in Arsenovičem je Maribor vsekakor deležen večje pozornosti države. 
Sašo Bizjak
Datum 27. november 2025 17:16
Čas branja 3 min

Spremljajte zgodbe, ki so pomembne. Izberite Večer kot svoj prednostni vir v Googlu.

NASTAVI ↗
V nadaljevanju preberite:

- Maribor je pred volilnim letom dobil milijonski pospešek države ali kako je tvegana politika župana Arsenoviča, ko včasih z glavo skozi zid skorajda prisili državo, da se ozre tudi čez Trojane, znova obrodila sadove.

- Zakaj je obisk vlade v Mariboru potekal v izjemno optimističnem tonu.

- Koliko dodatnih milijonov prihaja za Center Rotovž in za koliko se je projekt podražil.

- Kaj prinaša podpis dogovora med Golobom in Arsenovičem.

- Zakaj Maribor kljub "darovom iz prestolnice" ne more odpreti šampanjca.
Ste že naročnik? Prijavite se tukaj.
Varna prijava

Preberite celoten članek

Sklenite naročnino na Večerove digitalne pakete.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
  • Obiščite spletno stran brez oglasov.
  • Podprite kakovostno novinarstvo.
  • Odkrivamo ozadja in razkrivamo zgodbe iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  • Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.
Kaj vas najbolj moti na nogometnem svetovnem prvenstvu?
Preveč reprezentanc nastopa.
12%
64 glasov
Tekme v nočnem času.
9%
52 glasov
Odmori za osvežitev.
3%
18 glasov
Slovesnost pred vsako tekmo.
1%
3 glasov
Odnos ameriških oblasti do nekaterih ekip in posameznikov.
29%
162 glasov
Vse po malem ...
9%
48 glasov
Nič.
6%
32 glasov
Ne spremljam SP.
31%
172 glasov
Skupaj glasov: 551