Po zgodbi najemodajalca so se oglasili še najemniki: "Ob prevzemu je bilo stanovanje v precej slabem stanju"

Takole naj bi bilo po besedah najemnikov  videti stanovanje ob prevzemu.
Takole naj bi bilo po besedah najemnikov  videti stanovanje ob prevzemu.
Osebni Arhiv

Sanja Verovnik

Datum 8. maj 2026 05:30
Čas branja 5 min

Spremljajte zgodbe, ki so pomembne. Izberite Večer kot svoj prednostni vir v Googlu.

NASTAVI ↗
Po odmevni zgodbi o domnevno neplačanih najemninah in škodi v višini več tisoč evrov v mariborskem stanovanju se zdaj oglašajo še najemniki in njihov odvetnik. Trdijo, da fotografije ne prikazujejo dejanskega stanja stanovanja, da je bil odnos z lastniki zapleten  ter da so po odklopu elektrike sprožili sodne postopke.

V članku še izveste:

- Komu so plačevali najemnino in zakaj
- Kako odgovarjajo na očitke o poškodovanem stanovanju
- Zakaj je izbruhnil spor zaradi neplačevanja najemnine
- Kaj se je dogajalo po odklopu elektrike
- Kaj o trajanju sodnih postopkov pravi njihov odvetnik

- Zakaj odvetnik opozarja na pomen pravilno pripravljenih vlog ter pravočasne pravne pomoči.
Ste že naročnik? Prijavite se tukaj.
Varna prijava

Preberite celoten članek

Sklenite naročnino na Večerove digitalne pakete.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
  • Obiščite spletno stran brez oglasov.
  • Podprite kakovostno novinarstvo.
  • Odkrivamo ozadja in razkrivamo zgodbe iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  • Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.
Katero vrsto goriva oziroma pogona uporablja vaše vozilo?
Bencin.
47%
175 glasov
Dizel.
38%
139 glasov
Plin.
1%
3 glasov
Hibridni.
5%
19 glasov
Električni.
3%
11 glasov
Nimam avtomobila.
6%
22 glasov
Skupaj glasov: 369