Dobil je kar dve kazni: So ga policisti obvarovali?

Ob 3.30 so policisti v Kopru obravnavali 46-letnega domačina, ki je hodil po vozišču.

Fotografija je simbolična.
Fotografija je simbolična.
Tomaž Primožič/FPA

M.R.

Datum 16. oktober 2025 06:41
Čas branja 1 min

Spremljajte zgodbe, ki so pomembne. Izberite Večer kot svoj prednostni vir v Googlu.

NASTAVI ↗

Ugotovili so, da je pod močnim vplivom alkohola in ne nadzira svojih dejanj. Izdali so mu plačilni nalog in mu ukazali, naj ne hodi več po vozišču. Ni se zmenil za njihov ukaz in je še naprej hodil po cesti. 

Policisti so mu ukazali pridržanje, saj je s svojim ravnanjem ogrožal sebe in druge. Izdali so mu tudi še en plačilni nalog za hojo po cesti in tudi zaradi neupoštevanja njihovega ukaza, so danes sporočili s koprske policijske uprave.

Ste že naročnik? Prijavite se tukaj.

Želite dostop do vseh Večerovih digitalnih vsebin?

Naročite se
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
Ste se kopali kdaj v jezeru?
Že večkrat.
55%
286 glasov
Samo enkrat.
15%
76 glasov
Še nikoli.
24%
124 glasov
Ne znam plavati.
7%
37 glasov
Skupaj glasov: 523