83-letna voznica peljala po klancu navzgor, v ovinku izgubila oblast nad vozilom, trčila v drevo in umrla

Na cesti med Velikim Slatnikom in Hrušico pri Novem mestu se je v sredo okoli 13. ure zgodila prometna nesreča, v kateri je umrla 83-letna voznica.

Glavna fotografija članka:83-letna voznica peljala po klancu navzgor, v ovinku izgubila oblast nad vozilom, trčila v drevo in umrla
Profimedia

STA, A.L.

Datum 26. september 2024 09:41
Čas branja 1 min

Spremljajte zgodbe, ki so pomembne. Izberite Večer kot svoj prednostni vir v Googlu.

NASTAVI ↗

Ta je z osebnim avtomobilom peljala po klancu navzgor, v ovinku izgubila oblast nad vozilom, zapeljala s ceste in trčila v drevo, so sporočili s Policijske uprave Novo mesto. 

Hudo poškodovano voznico so reševalci oskrbeli in odpeljali v bolnišnico, od koder pa so nekaj po 16. uri sporočili, da je voznica zaradi hudih poškodb umrla. Policisti okoliščine nesreče še preverjajo, so še navedli na novomeški policijski upravi. 

Ste že naročnik? Prijavite se tukaj.

Želite dostop do vseh Večerovih digitalnih vsebin?

Naročite se
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
Ste se kopali kdaj v jezeru?
Že večkrat.
55%
344 glasov
Samo enkrat.
14%
88 glasov
Še nikoli.
24%
150 glasov
Ne znam plavati.
7%
43 glasov
Skupaj glasov: 625