51-letnik, ki je bil kot voznik e-kolesa udeležen v nesreči na območju Hoč, je umrl v UKC Maribor

Mariborski policisti so sporočili žalostno novico.

Fotografija je simbolična. 
Fotografija je simbolična. 
Andrej Petelinšek

ČK

Datum 26. avgust 2024 11:55
Čas branja 1 min

Spremljajte zgodbe, ki so pomembne. Izberite Večer kot svoj prednostni vir v Googlu.

NASTAVI ↗

"Iz UKC Maribor smo bili obveščeni, da je kljub zdravstveni oskrbi umrl 51-letni moški, ki je bil udeležen v prometni nesreči 20. avgusta na območju Hoč, ko je kot voznik e-kolesa padel po asfaltiranem vozišču," so sporočili z mariborske policijske uprave.

(FOTO) S helikopterjem v ljubljanski UKC: Huje poškodovani voznik iz Spodnjega Podravja je ostal ukleščen v kabini

To je sedma smrtna žrtev v cestnem prometu na območju PU Maribor v letu 2024, lani jih je bilo v enakem obdobju 10.

Po prometni nesreči: Bivši supernadzornik v preiskavi zaradi korupcije

Ste že naročnik? Prijavite se tukaj.

Želite dostop do vseh Večerovih digitalnih vsebin?

Naročite se
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
Ste se kopali kdaj v jezeru?
Že večkrat.
57%
190 glasov
Samo enkrat.
13%
44 glasov
Še nikoli.
22%
74 glasov
Ne znam plavati.
8%
28 glasov
Skupaj glasov: 336