Trajković s kolajno zadovoljen, z njenim sijajem ne

04.11.2019 18:43

Tekvondoist Ivan Trajković je v Bariju osvojil bron na evropskem prvenstvu in točke za olimpijsko normo, ki jo bo potrjeval decembra v Moskvi

Najboljši slovenski tekvondoist olimpijskega sloga WTF Ivan Trajković je spet poskrbel za odmeven dosežek. Na evropskem prvenstvu v Bariju je osvojil bronasto kolajno v kategoriji nad 80 kg, s čimer je dopolnil zbirko kolajn s tovrstnih tekmovanj - leta 2009 je v Vigu osvojil naslov prvaka stare celine do 21 let (do 78 kg), tri leta kasneje v Manchestru srebrno kolajno v članski kategoriji (nad 87 kg) in lani v Kazanu bronasto (do 87 kg).

Trajković (levo) je po olimpijskem Londonu 2012 blizu tudi Tokiu 2020.