V Mariboru osnovnošolci kuhali na tekmovanju za Zlato kuhalnico. Osvojili so jo učenci teh šol

Na Srednji šoli za gostinstvo in turizem Maribor je prejšnji teden potekalo že šestnajsto regijsko tekmovanje v kuhanju za osnovnošolce - tekmovanje Zlata kuhalnica pod okriljem Turistične zveze Slovenije.

Na Srednji šoli za gostinstvo in turizem Maribor je prejšnji teden potekalo že šestnajsto regijsko tekmovanje v kuhanju za osnovnošolce pod okriljem Turistične zveze Slovenije.
Na Srednji šoli za gostinstvo in turizem Maribor je prejšnji teden potekalo že šestnajsto regijsko tekmovanje v kuhanju za osnovnošolce pod okriljem Turistične zveze Slovenije.
Nevenka Kaučič

Nevenka Kaučič, Občinska turistična zveza Maribor

Datum 22. oktober 2025 12:00
Čas branja 1 min

Spremljajte zgodbe, ki so pomembne. Izberite Večer kot svoj prednostni vir v Googlu.

NASTAVI ↗

Mladi so se resno lotili priprave gobove juhe z ajdovimi žganci, pripravili pa so tudi smoothie iz jabolk in hrušk. Njihovo kuhanje je spremljala strokovna komisija, ki ji je predsedoval Marjan Vidovič. Na razglasitvi rezultatov je pohvalil mlade kuharje in mentorje.

Srebrno kuhalnico so prejele ekipe iz OŠ Slava Klavora Maribor, OŠ Martina Konšaka Maribor, OŠ borcev za severno mejo Maribor in OŠ Fram. Zlate kuhalnice so se razveselili kuharji iz OŠ Bojana Ilicha Maribor, OŠ Kungota, OŠ Miklavž na Dravskem polju in OŠ partizanska bolnišnica Jesen Tinje, ki je zbrala največje skupno število točk in se uvrstila na državno tekmovanje, ki bo v sklopu Gostinsko turističnega zbora 10. novembra na Brdu pri Kranju.

Ste že naročnik? Prijavite se tukaj.

Želite dostop do vseh Večerovih digitalnih vsebin?

Naročite se
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
Kolikokrat na dan si umijete zobe?
Enkrat, samo zjutraj.
13%
60 glasov
Samo zvečer, pred spanjem.
15%
73 glasov
Zjutraj in zvečer.
55%
262 glasov
Večkrat na dan.
17%
79 glasov
Skupaj glasov: 474