(MESTNI INŠPEKTOR) Kolodvor prenovljen, infrastruktura za kolesarje še ne

Kolesa pred mariborskim železniškim kolodvorom so še zmeraj pod milim nebom.
Kolesa pred mariborskim železniškim kolodvorom so še zmeraj pod milim nebom.
Saso Bizjak
Datum 12. februar 2026 02:00
Čas branja 2 min
Bralka opozarja, da druga največja železniška postaja v državi še vedno nima ustreznih nadstrešnic za kolesa, temveč le nekaj stojal pod milim nebom.

- Kaj odgovarjajo na direkciji za infrastrukturo?

- Kdaj je predvidena dodatna ureditev parkiranja za kolesa na mariborski postaji?
Ste že naročnik? Prijavite se tukaj.
Varna prijava

Preberite celoten članek

Sklenite naročnino na Večerove digitalne pakete.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
  • Obiščite spletno stran brez oglasov.
  • Podprite kakovostno novinarstvo.
  • Odkrivamo ozadja in razkrivamo zgodbe iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  • Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.
Ste član oziroma članica katerega od sindikatov?
Da.
16%
64 glasov
Bil/a sem, a nisem več.
20%
80 glasov
Nisem, a podpiram sindikalno dejavnost.
30%
123 glasov
Nikoli nisem bil/a in tudi nikoli ne bom.
14%
56 glasov
Nisem zaposlen/a.
20%
83 glasov
Skupaj glasov: 406