(GREMA NA KAFE) Zakaj se je Srečko Vilar vrnil na Pohorje in kaj je tam želel dokazati FIS-u?

"Trdim, da s takšnim dobrim sodelovanjem, kot smo ga imeli z upraviteljem smučišč zdaj, z Zlato lisico ne bi imeli težav," pravi Srečko Vilar. 
"Trdim, da s takšnim dobrim sodelovanjem, kot smo ga imeli z upraviteljem smučišč zdaj, z Zlato lisico ne bi imeli težav," pravi Srečko Vilar. 
Andrej Petelinšek
Datum 12. februar 2025 05:00
Čas branja 14 min

Spremljajte zgodbe, ki so pomembne. Izberite Večer kot svoj prednostni vir v Googlu.

NASTAVI ↗
S Srečkom Vilarjem, dolgoletnim generalnim sekretarjem Zlate lisice, o minulem svetovnem prvenstvu v alpskem smučanju za invalide na Pohorju, prihodnosti smučanja v Mariboru in željah za mesto ob Dravi.

V nadaljevanju preberite:
- Kako zahtevna je bila organizacija svetovnega prvenstva v alpskem smučanju za invalide na Pohorju?

- Kakšna je bila finančna struktura dogodka?

- Kaj minulo prvenstvo pomeni za vrnitev Zlate lisice?

- Kaj o smučarski dvorani na Pohorju meni Srečko Vilar?
Ste že naročnik? Prijavite se tukaj.
Varna prijava

Preberite celoten članek

Sklenite naročnino na Večerove digitalne pakete.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
  • Obiščite spletno stran brez oglasov.
  • Podprite kakovostno novinarstvo.
  • Odkrivamo ozadja in razkrivamo zgodbe iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  • Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.
Ste se kopali kdaj v jezeru?
Že večkrat.
58%
552 glasov
Samo enkrat.
14%
136 glasov
Še nikoli.
22%
211 glasov
Ne znam plavati.
6%
58 glasov
Skupaj glasov: 957