(FOTO) Po več letih je znova zagorel kres v Kamnici: "Take dogodke smo pogrešali"

Obiskovalci so si edini, da je bilo kresovanje izvedeno na visokem nivoju, in si ga želijo tudi prihodnje leto.
Obiskovalci so si edini, da je bilo kresovanje izvedeno na visokem nivoju, in si ga želijo tudi prihodnje leto.
Saso Bizjak
Datum 1. maj 2025 11:20
Čas branja 5 min

Spremljajte zgodbe, ki so pomembne. Izberite Večer kot svoj prednostni vir v Googlu.

NASTAVI ↗
V nadaljevanju preberite:

Po več letih so na predvečer prvega maja znova prižgali kres na hipodromu v Kamnici. Da so dogodek Mariborčani nestrpno čakali, je bilo jasno že, ko na vse strani hipodroma še ob svetlem dnevu ni bilo več prostega parkirnega mesta. Najbolje so jo odnesli tisti, ki so v Kamnico prišli peš ali s kolesom, z javnim prevozom ali taksijem, kakor so obiskovalce že vnaprej pozivali organizatorji. Kresovanja so se organizatorji Hipodrom Kamnica in Zveza svobodnih sindikatov Slovenije ob podpori Krajevne skupnosti Kamnica in Mestne občine Maribor lotili z velikim zanosom.

- Kdo so ljudje, ki so pripravili kresovanje, koliko dela so imeli?

- Kakšni so bili dobitki na srečelovu, kam je šel zbrani denar?

- Ali prvi maj, praznik dela, praznujejo tudi upokojenci in osnovnošolski otroci?

- Bo kres v Kamnici po letošnji izvedbi postal stalnica?
Ste že naročnik? Prijavite se tukaj.
Varna prijava

Preberite celoten članek

Sklenite naročnino na Večerove digitalne pakete.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
  • Obiščite spletno stran brez oglasov.
  • Podprite kakovostno novinarstvo.
  • Odkrivamo ozadja in razkrivamo zgodbe iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  • Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.
Ste se kopali kdaj v jezeru?
Že večkrat.
57%
390 glasov
Samo enkrat.
14%
98 glasov
Še nikoli.
23%
157 glasov
Ne znam plavati.
6%
44 glasov
Skupaj glasov: 689