(FOTO) Gostilna Pri treh ribnikih v Mariboru po treh mesecih znova zaprta. Kako naprej?

"Saj so gostje radi prišli, dobra energija je bila, ampak to ni bilo to," je komentiral Dušan Kelbič, ki je za tri mesece odprl vinsko klet gostilne.
"Saj so gostje radi prišli, dobra energija je bila, ampak to ni bilo to," je komentiral Dušan Kelbič, ki je za tri mesece odprl vinsko klet gostilne.
Sašo Bizjak
Datum 30. november 2023 02:00
Čas branja 4 min

Spremljajte zgodbe, ki so pomembne. Izberite Večer kot svoj prednostni vir v Googlu.

NASTAVI ↗
Kratkoročni najem spodnje etaže ene najbolj znanih gostiln v Mariboru se izteka, zato v Mestnih nepremičninah znova iščejo gostinca, ki bi prevzel celotno gostilno. Preberite še:

- Kaj je o trimesečnem najemu vinske kleti povedal Dušan Kelbič?

- Kakšne so pomanjkljivosti stavbe, ki velja za najstarejšo gostilno v Mariboru?

- Kje možne rešitve vidi Ranko Šmigoc, ki vodi Mestne nepremičnine?
Ste že naročnik? Prijavite se tukaj.
Varna prijava

Preberite celoten članek

Sklenite naročnino na Večerove digitalne pakete.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
  • Obiščite spletno stran brez oglasov.
  • Podprite kakovostno novinarstvo.
  • Odkrivamo ozadja in razkrivamo zgodbe iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  • Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.
Kolikokrat na dan si umijete zobe?
Enkrat, samo zjutraj.
13%
179 glasov
Samo zvečer, pred spanjem.
15%
206 glasov
Zjutraj in zvečer.
56%
753 glasov
Večkrat na dan.
16%
210 glasov
Skupaj glasov: 1348