Vlomil v hišo v Mariboru in odnesel za 40 tisoč evrov denarja, nakita in ur

Policisti so v ponedeljek obravnavali vlom v stanovanjsko hišo na območju Maribora.

Fotografija je simbolična.
Fotografija je simbolična.
Gregor Grosman

M.R.

Datum 14. oktober 2025 07:39
Čas branja 1 min

Spremljajte zgodbe, ki so pomembne. Izberite Večer kot svoj prednostni vir v Googlu.

NASTAVI ↗

Danes so z mariborske policijske uprave sporočili, da je neznani storilec iz hiše odnesel denar, nakit in ure. S tem je lastnike oškodoval za približno 40 tisoč evrov. Drugih podrobnosti na mariborski policijski upravi ne navajajo. 

Že v nedeljo so policisti obravnavali tudi vlom v stanovanjsko hišo na območju Slovenske Bistrice. Storilec je v hišo prišel skozi okno. Kolikšno škodo je povzročil lastnikom, pa ni znano. 

Je pa v Selah pri Polskavi storilec ob vlomu v nenaseljeno stanovanjsko hišo lastniku povzročil za okoli 1500 evrov škode, čeprav iz hiše ni ničesar odnesel.

Ste že naročnik? Prijavite se tukaj.

Želite dostop do vseh Večerovih digitalnih vsebin?

Naročite se
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
Ste se kopali kdaj v jezeru?
Že večkrat.
58%
607 glasov
Samo enkrat.
14%
142 glasov
Še nikoli.
22%
230 glasov
Ne znam plavati.
6%
63 glasov
Skupaj glasov: 1042