(FOTO) Na jadranski magistrali umrl 39-letni Bistričan: "Fantje so v šoku, vsi smo močno prizadeti"

Od udarca v kamniti zid je s kombija sežanskega podjetja odtrgalo desno stran. 
Od udarca v kamniti zid je s kombija sežanskega podjetja odtrgalo desno stran. 
Tunera.info

Danijel Cek

Datum 22. avgust 2025 07:44
Čas branja 2 min

Spremljajte zgodbe, ki so pomembne. Izberite Večer kot svoj prednostni vir v Googlu.

NASTAVI ↗
V hudi prometni nesreči na jadranski magistrali je pred Novim Vinodolskim v sredo pozno zvečer umrl 39-letnik iz okolice Ilirske Bistrice. S kombijem sežanskega podjetje Klančar so se vozili proti hotelu, v katerem bi eno noč prespali, ko je voznik na mokri cesti najprej trčil v ograjo, potem pa v kamniti zid. V nesreči je bil hudo poškodovan še en moški, lažje pa dva. V podjetju, katerega zaposleni so veliko na terenu in cesti, so pretreseni.
Ste že naročnik? Prijavite se tukaj.
Varna prijava

Preberite celoten članek

Sklenite naročnino na Večerove digitalne pakete.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
  • Obiščite spletno stran brez oglasov.
  • Podprite kakovostno novinarstvo.
  • Odkrivamo ozadja in razkrivamo zgodbe iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  • Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.
Ste se kopali kdaj v jezeru?
Že večkrat.
55%
306 glasov
Samo enkrat.
14%
79 glasov
Še nikoli.
24%
136 glasov
Ne znam plavati.
7%
37 glasov
Skupaj glasov: 558